|
|
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
|
لیست استعلام ( 0 )
آخرین اخبار
آخرین مقالات
معرفی شرکت Testo
شنبه، 09 دی، 1396
معرفی شرکت Pepperl + Fuchs
چهارشنبه، 12 مهر، 1396
معرفی شرکت Sick
سه شنبه، 11 مهر، 1396
اندازه گیری مقاومت الکترود زمین (بخش دوم)
شنبه، 01 مهر، 1396
معرفی شرکت Han Seung
سه شنبه، 31 مرداد، 1396
آرشیو مقالات ...

معرفی شرکت هیوکی

هیوکی

شرکت هیوکی در سال 1935 تولید وسایل اندازه گیری الکتریکی را در میناتو-کو، توکیو آغاز کرد.

از زمانی که هیوکی تاسیس شد، یک ماموریت واحد را در پیش گرفت: ساخت دستگاه های اندازه گیری الکتریکی. این شرکت در مسیر تولید دستگاه هایی با برند خود، بطور فعال در زمینه ی تحقیقات و توسعه سرمایه گذاری کرد و برای افزایش خلاقیت تلاش کرده و به دنبال بهبود فروش و خدمات بوده است.در سال 1961 علامت تجاری شرکت آماده می شودو در سال 1962 خطی مشی هیوکی تصویب می شود. اولین شماره ی نشریه ی شرکت هیوکی در این سال منتشر می شود.هیوکی در طول سالهای تاسیس خود کارهای متفاوتی را انجام داده است. در سال 1991 سهام هیوکی در بورس شاخص کل قرار می گیرد و در همین سال تیم جوانان بیس بال در لیگ اودا مینامی را تشکیل می دهد.

هیوکی جایزه ی تحقیقات ژاپن و توسعه ی سبز را در سال 1992 برای افزایش جنگل کاری دریافت می کند. در سال 2013 ماسانوبو ماچیدا رئیس و مدیر عامل شرکت می شود. یاسو ناکاگامی، مدیر اجرایی اسبق شرکت صنایع سنگین میتسوبیشی، به عنوان مدیر خارجی شرکت استخدام می شود، از این به بعد سمت مدیریت انجمن مشاوره حذف می شود. در همین سال شرکت خدمات مهندسی هیوکی توسط شرکت هیوکی ای.ای. جذب می شود و دفتر نمایندگی سئول در کره ی جنوبی افتتاح می شود.

هیوکی در سال 2000 شرکت سرمایه گذاری مشترک TKK HIOKI را در تایوان تاسیس می کند و در همین سال دفتر نمایندگی سنگاپور بازگشایی می شود و اولین جشنواره ی هیوکی برگزار می شود. هیوکی به پاس زحمات زیادی که برای ارتقای پیشرفت در صنعت کشیده است، جوایز متعددی از جمله جایزه طراحی برای آینده را در سال 2014 دریافت کرد.

     
محصولات برگزیده
+ نمایش محصولات بیشتر