|
|
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
|
لیست استعلام ( 0 )
آخرین اخبار
آخرین مقالات
معرفی شرکت Testo
شنبه، 09 دی، 1396
معرفی شرکت Pepperl + Fuchs
چهارشنبه، 12 مهر، 1396
معرفی شرکت Sick
سه شنبه، 11 مهر، 1396
اندازه گیری مقاومت الکترود زمین (بخش دوم)
شنبه، 01 مهر، 1396
معرفی شرکت Han Seung
سه شنبه، 31 مرداد، 1396
آرشیو مقالات ...

معرفی شرکت ویها

ویها
سپتامبر 2016 - کاربران و تاجران  در صنعت، محصولات Wiha را به عنوان ابزارهای قابل اعتماد و کارآمد در کار روزمره خود در نظر گرفتند. بیش از 75 سال است که شرکت  Wiha محصولات ابزار دستی را به جهت ساده سازی کارهای روزانه برای کاربران خود تولید و توسعه داده است. شرکت Wiha  در ترکیب سنت، نوآوری و پیشرفت، خود را به عنوان یکی از رهبران بازار جهانی در بخش ابزار دستی معرفی کرده است. تاکید Wiha بر سلامت مجموعه استانداردهای جدیدی را در صنعت ایجاد می کند.

شرکت Wiha - فروشگاه اتوماسیون 24


 آغاز، طراحی و ارتقاء توسعه

پیچ گوشتی ها و انبردست ها مدت زیادی در کارگاههای ساده استفاده می شد و الزامات استفاده از ابزار دستی برای کاربران تقریباغیرقابل انکاراست. عملکرد و استحکام به عنوان معیار کلیدی برای ابزار در سال های گذشته به کار گرفته شده است، اما در حال حاضر موارد دیگری نیز از ویژگی های ابزار دستی شده است. پیشرفت تکنیکی، نیازهای بازار، توجه به کیفیت و کارایی و افزایش آگاهی بهداشتی در میان کاربران، منجر به یک چشم انداز کاملا جدید و تغییر یافته در صنعت شده است. Wiha به طور فعال نقش مهمی در آغاز و شکل دادن به این توسعه داشته است.برای هر توسعه و نوآوری جدید، جنبه های ارگونومیک و عوامل مرتبط با افزایش بهره وری، صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه ها تأثیرگذار است. هدف شرکت Wiha ترکیب تمام ویژگی ها می باشد تا تجهیزات را با بیشترین مزایا در اختیار کاربران قرار دهد.

در حدود 75 سال گذشته ایده های خلاقانه، پیشرفت فنی، دانش علمی و ارگونومی و بالاترین نیازهای کیفیت در طراحی، جمع آوری شده و در غالب حدود 3500 محصول به دست آمد. محصولات شرکت Wiha عبارتند از: پیچ گوشتی، آچار L، چکش های مختلف، انبردست،دم باریک،سیم چین، ابزارهای اندازه گیری و... .

 شرکت Wiha - فروشگاه اتوماسیون 24


ایجاد شرکت در سال های جنگ و توسعه بین المللی

شرکت Wiha توسط ویلی هان در شهر وایپرتال (Wuppertal)از شهرهای شمالی کشور آلمان در سال 1939 تأسیس شد. هان با ساخت پیچ و مهره فعالیت شرکت راشروع کرد. اولین پیچ گوشتی ها هشت سال بعد، زمانی که این شرکت به علت جنگ نقل مکان کرد و ستاد خود را به Schonach انتقال داد، تولید می شود. گروه های اصلی این شرکت امروزه در طول سال ها به طور مستمر توسعه یافته اند. این شبکه بین المللی با توجه به جاه طلبی توسط نسل دوم و با استفاده از چشم انداز، شجاعت، ابتکار و نوآوری ویلفرد هاون توانست به نقطه ای برسد که امروزه Wiha، با ده ها دفتر فروش، دفاتر تجاری بی شمار، پنج سالن تولید و حدود 800 کارمند در سراسر جهان، یکی از شرکت های قوی در بین شرکت های متوسط و مشهور ​​می باشد.

شرکت Wiha - فروشگاه اتوماسیون 24

 

ویلی، ویلفرد، ویلهلم هان - سنت ادامه دارد

فلسفه شرکت با ترکیب سنت ، پیگیری مداوم نوآوری و توسعه مشخص می شود. از سال 2012، این فلسفه توسط ویلهلم هان، مدیر عامل نسل سوم خانواده هان، ادامه داده شده و مورد حمایت قرار گرفته است. او به عنوان نیروی محرکه فرایندهای تغییر و تحولات استراتژیک، مسیرهای Wiha را برای مقابله با چالش های آینده آماده می کند. ویلهلم هان بر این اعتقاد است که "برای موفقیت، رشد و رهبری بازار دو چیز مهم هستند: اول اینکه، به طور مداوم تفکر استراتژیک با هدف مشخص دستیابی به پیشرفت تکنولوژیک، و دوم یک تیم بسیار کارآمد از کارکنانی که چالش های مدرن را مدنظر دارند و انگیزه ی ایجاد یک مسیر جدید را دارند." با وجود گسترش بین المللی شرکتهای آلمانی، نود درصد محصولات Wiha در کشور توسعه و تولید می شود.

شرکت Wiha - فروشگاه اتوماسیون 24ادامه نوآوری

به تازگی، Wiha در بین 100 شرکت برتر رده متوسط ​​کشور آلمان در زمینه نوآوری به رسمیت شناخته شد. در ماه ژوئن سال 2016، رانگا یوگیشور محقق و خبرنگار علمی، شرکت Wiha را بعنوان یکی از شرکتهای انتخاب شده برای حضور در  رقابت نوآوری TOP100 معرفی کرد. در این زمینه، مدیریت نوآوری و موفقیت ابتکاری شرکت کنندگان، معیار اصلی ارزیابی و تحلیل بوده است. Wiha قبلا با جایزه MX به عنوان بهترین SME آلمان در سال 2014 شناخته شده بود.

یکی دیگر از جایزه های پیشگام در سال 2015 دریافت تاییدیه AGR e.V است. این تأییدیه مربوط به سلامتی و اثربخشی اثبات شده بهداشت و درمان در ابزار دستی مانند دستگیره پیچ گوشتی می باشد. Wiha این تایید را بر اساس یک سری آزمایش جامع انجام شده توسط پزشکان و درمانگران مستقل دریافت کرد و به کاربران اجازه می دهد تا به طور بسیار موثر و با حفظ سلامتی خود کار کنند.

 شرکت Wiha دارای یک هدف بلند پروازانه می باشد که در آن اقدامات با تعاریف واضح، جهت گیری استراتژیک و رویکردهای جدید بصورت معین بیان شده است.

 تماس نزدیک و تبادل منظم با کاربران و پردازش شدید بخش های تجزیه و تحلیل این امکان را می دهد تا Wiha ابزارهای دستی هوشمندانه را برای انجام کارهای روزمره کاربران خود فراهم نماید و همچنین نیازهای خاصی را برای بخش های مختلف در نظر بگیرند. حتی امروز، این رویکرد بخشهای کلیدی توسعه، تولید، فروش و بازاریابی را شکل می دهد.

 

فرهنگ سازمانی و تیم کارکنان ما کلید موفقیت است

مدیریت این شرکت، کسب، حفظ و توسعه کارکنان خود را از موارد اصلی موفقیت شرکت تبدیل می داند. آنها موافق هستند که "هیچ یک از پیشرفت های گذشته ما بدون تیم قوی از کارکنان امکان پذیر نبود". این اصل با تکمیل پیشرفت هدفمند با توجه به الزامات واجد شرایط بودن فرد در آکادمی Wiha و همچنین سطح بالایی از شناسایی کارکنان درون شرکت پشتیبانی می شود. با توجه به ساختار سلسله مراتبی و درجه بالا مسئولیت شخصی هر یک از کارکنان ، Wiha فضای کاری را ایجاد کرده است که در آن ایده ها جدید می توانند ظهور و توسعه پیدا کنند.

شرکت Wiha - فروشگاه اتوماسیون 24


Wiha in der Jahrhunderthalle in Bochum 

     
محصولات برگزیده
+ نمایش محصولات بیشتر