|
|
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
|
لیست استعلام ( 0 )
آخرین اخبار
آخرین مقالات
معرفی شرکت Testo
شنبه، 09 دی، 1396
معرفی شرکت Pepperl + Fuchs
چهارشنبه، 12 مهر، 1396
معرفی شرکت Sick
سه شنبه، 11 مهر، 1396
اندازه گیری مقاومت الکترود زمین (بخش دوم)
شنبه، 01 مهر، 1396
معرفی شرکت Han Seung
سه شنبه، 31 مرداد، 1396
آرشیو مقالات ...

معرفی شرکت HoldPeak

HoldPeak

در سال 1998 Zhuhai JiDa Huapu شرکتی در زمینه ابزار اندازه گیری تاسیس کرد. این شرکت در حال حاضر با تکنولوژی بالا در بخش های تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات پس از فروش مشغول به فعالیت است و نام تجاری "HOLDPEAK" بخش مهمی در صنعت اندازه گیری جهانی شده است چراکه تمرکز خود را بر ارائه دقیق، راحت تر و ایمن تر ابزار اندازه گیری دیجیتال و خدمات برای کاربران جهانی قرار داده است.شرکت Hold peak- فروشگاه اتوماسیون 24بیش از 25٪ گردش مالی شرکت در هر سال برای تحقیق و توسعه در نظر گرفته شده است. این شرکت با ارائه دستگاه های بیش از 200 نوع اندازه گیری از جمله اندازه گیری دیجیتال، دماسنج مادون قرمز، رطوبت چوب، انمومتر، دیجیتال متر سطح صدا، دیجیتال LUX متر، تچموتری، منبع تغذیه و ... پاسخگوی تقاضاهای مختلف مشتریان می باشد.

علم و فناوری یک نیروی مولد اولیه است. به عبارت دیگر، داشتن محیط عالی برای تحقیق و توسعه و تجهیزات پیشرفته با تکنولوژی پیشرفته عامل اولیه برای رسیدن به اهداف شرکت است. شرکت HOLDPEAK با فراهم کردن این عوامل برای رسیدن به دو برابر شدن عرضه و تقاضا، و به حداکثر رساندن کارایی شرکت تلاش کرد. این شرکت به بازخورد و پیشنهادات از همه طرف برای بهبود فن آوری و کیفیت محصولات دقت می کند. اعتقاد به "حفظ کار، حفظ صعود" باعث تحریک برای رقابتی تر کردن فضای تجارت و قوی تر شدن شرکت می شود. شرکت Hold peak - فروشگاه اتوماسیون 24


تاریخچه شرکت:

در سال 2000، اختراع محصولات ملی و ثبت اختراع سری 6050 کلمپ متر انجام شد.

در سال 2003، در همکاری با گروه Alibaba، توسعه و کسب و کار بین المللی را آغاز کرد.

در سال 2004، برای محصولات، گواهینامه های CE، UL و سایر گواهینامه های استانداردهای ایمنی اتحادیه اروپا دریافت شد. با دریافت این گواهینامه ها محصولات شرکت به اروپا، ایالات متحده، بازار استرالیا با سفارش OEM & ODM صادر شد.

در سال 2005،با اخذ گواهینامه استاندارد ISO9001: 2000، یک پایه محکم برای توسعه کسب و کار جهانی ایجاد شد.

در سال 2007 تا سال 2009، شرکت در نمایشگاههای کانتون، هنگ کنگ، CES ایالات متحده و دیگر نمایشگاه های الکترونیک در دبی، مونیخ، برزیل حضور یافت، که به شرکت کمک کرد با بازار بین المللی ارتباط برقرار کند و به طور کلی برای معرفی و توسعه مدل B2B بسیار کارآمد بود.

در سال 2010 تا 2015 "HOLDPEAK" علامت تجاری را در اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا ثبت کرد. در حال حاضر، این شرکت دارای تعداد زیادی ثبت اختراع است. در اروپا، آمریکا و استرالیا،شرکت به تدریج ایستگاه های خدمات پس از فروش و پایگاه مشتری پایدار را ایجاد کرد. در همان زمان، شروع به ایجاد فروشگاه های جهانی نیز کرد.


     
محصولات برگزیده
+ نمایش محصولات بیشتر