|
|
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
|
لیست استعلام ( 0 )
آخرین اخبار
آخرین مقالات
معرفی شرکت Testo
شنبه، 09 دی، 1396
معرفی شرکت Pepperl + Fuchs
چهارشنبه، 12 مهر، 1396
معرفی شرکت Sick
سه شنبه، 11 مهر، 1396
اندازه گیری مقاومت الکترود زمین (بخش دوم)
شنبه، 01 مهر، 1396
معرفی شرکت Han Seung
سه شنبه، 31 مرداد، 1396
آرشیو مقالات ...

معرفی شرکت الکو

الکو

شرکت الکو

شرکت EL.CO در سال 1986 در کشور ایتالیا درهای خود را برای کسب و کار باز کرد و به تولید انواع رله های قدرت، سوئیچینگ ، رابط ها و کنترل کننده های آنالوگ و دیجیتال مشغول شد. این شرکت در حال حاضر توانسته است جایگاه معتبر در جهان تولید کنندگان ماشین آلات و تجهیزات برای طراحی و تولید قطعات اتوماسیون به دست آورد.

تمام محصولات شرکت گواهینامه CE و رله های ایستا نیز علائم  VDE و UL / CSA را به دست آورده اند.

 شرکت الکو - فروشگاه اتوماسیون 24

شرکت EL.CO در حال حاضر در کنار تولید سایر محصولات خود، طراحی و ساخت نوعی مدارهای الکتریکی دراتوماسیون را آغاز کرده که برای واحد های PLC و برنامه نویسی کامپیوتری کاربرد دارد.

 

این شرکت دارای تجهیزات تولیدی مناسب برای توسعه در بخشهای گوناگون و وسایل مناسب برای طراحی و توسعه طرح های الکتریکی و الکترونیکی است. شرکت EL.CO با توجه به سالها تجربه خود و به لطف خدمات نمایندگان و واردکنندگان به طور فعال در بازارهای داخلی و خارجی فعالیت می کند و توانسته مشتریانی در بازار داخلی و بین المللی را داشته باشد.

 

برای بازار ایتالیا، EL.CO. به آژانس هایی که در همه مناطق کشور ایتالیا حضور دارند و در بازار خارجی، به توزیع کنندگان مجاز متکی است. این کمپانی دارای اداره فروش ایتالیا و اداره فروش خارج از کشور است، هر دو مسئولیت رسیدگی به سفارشات دریافتی را دارند و به درخواست های مختلفی که توسط نمایندگان و مشتریان ارائه می شود پاسخ می دهند. این عوامل باعث شد که این شرکت به EL.CO. SRL تبدیل شود.(SRL یک شرکت با شخصیت حقوقی است که به مقرارت و قوانین اجتماعی، تنها براساس سرمایه ای که توسط سهامداران سرمایه گذاری شده پاسخگوست.)

این شرکت دارای بخش های مختلفی از جمله اداره خرید، یک واحد فنی برای طراحی و توسعه محصول، یک بخش SMT با یک Pick و Place، یک کوره ریخته گری، مونتاژ و جوشکاری اجزای PTH، یک بخش تست عملکرد، یک بخش پوشش رزین و محفظه برای آزمایش درجه حرارت تخته ها می باشد.

 

شرکت EL.CO. Srl درحال حاضر با طراحی و تولید پنل های کنترل الکتریکی در اتوماسیون و با ایجاد نمودار های الکتریکی، برنامه نویسی PLC و سیم کشی پردازنده، نیازهای بازار های ملی و بین المللی را در این زمینه برآورده کرده است.

 شرکت الکو - فروشگاه اتوماسیون 24