|
|
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
|
لیست استعلام ( 0 )
آخرین اخبار
آخرین مقالات
معرفی شرکت Testo
شنبه، 09 دی، 1396
معرفی شرکت Pepperl + Fuchs
چهارشنبه، 12 مهر، 1396
معرفی شرکت Sick
سه شنبه، 11 مهر، 1396
اندازه گیری مقاومت الکترود زمین (بخش دوم)
شنبه، 01 مهر، 1396
معرفی شرکت Han Seung
سه شنبه، 31 مرداد، 1396
آرشیو مقالات ...

معرفی شرکت کامپی

کامپی

شرکت Comepi در منطقه بریانزا (Brianza) در شهر میلان ایتالیا کار خود را آغاز کرد.ساختمان شرکت از لحاظ مهندسی بسیار مناسب و عالی بوده و قسمت های اداری، طراحی محصول، تولید قطعات الکترونیکی و مونتاژ در آن واقع شده است.

شرکت comepi - فروشگاه اتوماسیون 24این شرکت در سال 1998 موفق به دریافت تأییدیه ISO 9002 شد که پس از آن به ISO 9001:2008 بروز رسانی شد.

نظارت بر اجرای مداوم این استانداردها با استفاده از روش های تست شده باعث افزایش کیفیت محصولات می شود.برای شرکت Comepi کیفیت و برآورده شدن انتظارات مشتریان دارای اهمیت بالایی است چرا که باعث سودآوری بیشتر و رقابت با سایر تولیدکنندگان می شود.

در شرکت Comepi فرآیند تولید محصول در دو دستورالعمل اساسی یعنی اتوماسیون برای ساخت سفارشات زیاد و نیروی انسانی برای سفارشات کم،اجرا می شود. این عمل باعث افزایش سرعت شرکت در پاسخگویی به سفارشات شده است. از محصولات شرکت Comepi در حال حاضر می توان انواع لیمیت سوئیچ و میکروسوئیچ را نام برد.

شرکت کامپی - فروشگاه اتوماسیون 24

سرعت خدمات رسانی به مشتریان نتیجه یک چرخه تولید مشخص با مدیریتی موفق و کارکنانی با توانایی کار گروهی و انعطاف پذیر می باشد که شرکت Comepi از این امتیاز به خوبی بهره می برد.

محصولات  شرکت Comepi در حال حاضر به سرتاسر جهان ارسال می شود.این شرکت برای رسیدن به بازارهای جهانی با تلاش زیاد به شبکه های توزیع محلی و بعد گسترده متصل شد و نتیجه این تلاش بی وقفه هم اکنون صادرات در عرصه جهانی می باشد.

شرکت کامپی - فروشگاه اتوماسیون 24   

نمایشگاه بین المللی نورمبرگ - نوامبر 2018