|
|
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
|
لیست استعلام ( 0 )
آخرین اخبار
آخرین مقالات
معرفی شرکت Testo
شنبه، 09 دی، 1396
معرفی شرکت Pepperl + Fuchs
چهارشنبه، 12 مهر، 1396
معرفی شرکت Sick
سه شنبه، 11 مهر، 1396
اندازه گیری مقاومت الکترود زمین (بخش دوم)
شنبه، 01 مهر، 1396
معرفی شرکت Han Seung
سه شنبه، 31 مرداد، 1396
آرشیو مقالات ...

معرفی شرکت ساگا

ساگا

شرکت GAIN

شرکت GAIN Electronic Co. Ltd در سال 1985 در تایوان تأسیس شد. فعالیت این شرکت از ابتدا در  زمینه طراحی و ساخت قطعات سیستم های کنترل از راه دور بوده است و به تدریج تولید سیستم کنترل از راه دور رادیویی را معرفی کردند که شامل یک دستگاه فرستنده و یک دستگاه گیرنده بوسیله امواج رادیویی بود. در حال حاضر این شرکت با تجربه چندیدن ساله و صادرات به بیش از 35 کشور جهان یک شرکت بین المللی محسوب می شود. این شرکت به طور کامل قادر به طراحی، ساخت و آزمایش تمام محصولات تولیدی است تا تجهیزات امن برای استفاده صنعتی سنگین را عرضه نماید. بخش تحقیق و توسعه همواره در زمینه توسعه تکنولوژی نوآورانه مانند سیستمSAGA کار کرده است. این مارک پیشگام تکنولوژی های انقلابی و تنظیمات عملکرد ساده برای شرکت به حساب می آید.

 

سری SAGA

GAIN Electronic ، تولید حرفه ای "کنترل از راه دور صنعتی رادیویی" را توسعه داد تا توانست تولید سیستم کنترل از راه دور پیشرفته SAGA را آغاز کند که محیطی امن تر و کارآیی بالاتر را برای اپراتورها به ارمغان می آورد. GAIN نه تنها یکی از پیشگامان سازنده کنترل از راه دور در تایوان، بلکه یک شرکت بین المللی با گواهی ISO9001: 2000 است.

شرکت saga- فروشگاه اتوماسیون 24


سری SAGA دارای مزایای خاصی می باشد که باعث توسعه و پیشرفت شرکت GAIN در عرصه جهانی شد و از جمله آنها به موارد زیر است:

 سری SAGA با طراحی پیشرفته تکنولوژیکی تمام نیازهای صنایع مختلف را رعایت می کند، سیستم های قابل برنامه ریزی آن برای تنظیمات عملکرد مختلف مورد استفاده در تجهیزات مختلف مناسب هستند.

سری SAGA می تواند به عنوان دستگاه استاندارد برای کاربردهای مختلف تجهیزات بارگیری مواد مانند جرثقیل، آسانسور، تجهیزات بالابری، نوار نقاله، دروازه درب کوره، ماشین آلات ساختمانی استفاده شود.

سری SAGA با اتخاذ یک ماژول کوچک برای کاهش خستگی کاربر و بهبود عملکرد و ایمنی طراحی شده است.

سری SAGA همواره در شرایط شدید محیط زیست به خصوص جایی که یک تداخل جدی و تغییر دما وجود دارد، توانسته پاسخگوی نیاز کاربران باشد.

سری SAGA ساختار بادوام با صرفه از لحاظ اقتصادی طراحی شده است.

 

 


     
محصولات برگزیده
+ نمایش محصولات بیشتر