|
|
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
|
لیست استعلام ( 0 )
آخرین اخبار
آخرین مقالات
معرفی شرکت Testo
شنبه، 09 دی، 1396
معرفی شرکت Pepperl + Fuchs
چهارشنبه، 12 مهر، 1396
معرفی شرکت Sick
سه شنبه، 11 مهر، 1396
اندازه گیری مقاومت الکترود زمین (بخش دوم)
شنبه، 01 مهر، 1396
معرفی شرکت Han Seung
سه شنبه، 31 مرداد، 1396
آرشیو مقالات ...

معرفی شرکت Hager

Hager

شرکت Hager

این شرکت در سال 1955  توسط هرمان هاگر و دکتر اسوالد هارگر به همراه پدرشان پیتر در زمینه تولید لوازم برق ساختمان تأسیس شد و امروز یک کسب و کار مستقل و متعلق به خانواده هاگر باقی مانده است که دفتر مرکزی آن در Blieskastel در کشور آلمان می باشد.

شرکت هاگر هم اکنون یک شرکت جهانی با 11400 کارمند و گردش مالی 1.9 میلیارد یورو (در سال 2016) می باشد. لیست قطعات و راه حل های بیان شده در 25 سایت صنعتی و همچنین مشتریان از 136 کشور در سراسر جهان نشان از اعتماد مصرف کنندگان می دهد.


با هدف ارائه پشتیبانی فنی و تجاری به مناطق خاورمیانه و خاور نزدیک، Hager در سال 1997 شرکتی را در امارات متحده عربی تاسیس شد.

   
شرکت Hager - فروشگاه اتوماسیون 24

در سال 2016، با افزایش تقاضای بازار و تاکید بر اهمیت آموزش و پرورش برای محصولات و خدمات جدید، Hager M.E به پارک علمی دبی نقل مکان کرد. شرکت Hager  با یک تیم اختصاصی از مهندسین واجد شرایط و حرفه ای، سمینارهای به موقع در سطوح مختلف و در مکان های مختلف به منظور حفظ مشتریان برگزار می کند.

هاگر با تولید محصولات در زمینه های مختلف اعم از توزیع انرژی از طریق مدیریت کابل و سیم کشی لوازم جانبی، به ساخت سیستم های اتوماسیون و امنیت روآورده است و این موارد نشان دهنده کسب و کار اصلی شرکت می باشد.

گروه هاگر در حال حاضر روی موضوعات آینده نگرانه ای مانند electro-mobility و کمک رسان محیط زندگی کار می کند که در آن اتوماسیون ساختمان تسهیل کننده زندگی روزمره افرادی که نیاز به مراقبت دارند و افراد مسن می باشد و همچنین در شبکه های انرژی مسکن،صرفه جویی در مصرف انرژی را فراهم خواهد کرد.

      شرکت Hager-فروشگاه اتوماسیون 24

Hager logistic centre

     
محصولات برگزیده
+ نمایش محصولات بیشتر