|
|
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
|
لیست استعلام ( 0 )
آخرین اخبار
آخرین مقالات
معرفی شرکت Testo
شنبه، 09 دی، 1396
معرفی شرکت Pepperl + Fuchs
چهارشنبه، 12 مهر، 1396
معرفی شرکت Sick
سه شنبه، 11 مهر، 1396
اندازه گیری مقاومت الکترود زمین (بخش دوم)
شنبه، 01 مهر، 1396
معرفی شرکت Han Seung
سه شنبه، 31 مرداد، 1396
آرشیو مقالات ...

معرفی شرکت df

df

DF Electric شرکتی است که از سال 1980 در کشور اسپانیا به تولید فیوزهای سیلندری و NH، پایه فیوز و همچنین ترانسفورماتور مشغول است. در حال حاضر این شرکت به دلیل طیف وسیعی از محصولات خود، بازار اسپانیایی را را تأمین می کند و علاوه بر اسپانیا به کشورهای دیگر از قاره های اروپا، آفریقا، خاورمیانه و آسیا نیز صادر میکند. محصولات این شرکت مطابق با رایج ترین استانداردهای بین المللی مانند IEC، EN، UL و CSA است و دارای علامت CE می باشند. این شرکت موفق به در یافت تأییدیه ایزو 9001: 2008 نیز شده است.

شرکت df

DF Electric در دهه 80 به علت نگرانی گروهی از متخصصان در بخش برق ایجاد شد. از همان ابتدا، DF Electric مورد اعتماد مشتریان و تامین کنندگان بود که البته این اعتماد را با انگیزه و کار سخت از متخصصین بدست آورد. آنچه که در ابتدای دهه 90 اتفاق افتاد به عنوان یک پروژه کوچک تحت تأثیر دو رویداد قرار گرفت که DF Electric را به شرکت تبدیل کرد:

1- اولین حضور در نمایشگاه مواد الکتریکی به عنوان غرفه (MATELEC'92).

2- نصب اولین خط تولید اتوماتیک.

شرکت df - tv,a'hi hj,lhsd,k 24

نمایشگاه بین المللی برق خاورمیانه -امارات متحده عربی -2008

 از آن به بعد، حضور شرکت DF Electric در نمایشگاه های بین المللی نسبت به رشد شرکت افزایش یافت. DF در حال حاضر در نمایشگاه های بزرگ تجاری در پنج قاره شرکت می کند که 85٪ بخش صادرات شرکت را به خود اختصاص داده است. در این نمایشگاه ها، سرمایه گذاری مستمر منابع در اتوماسیون و مدرن سازی خطوط تولید، چیزی است که DF Electric را از رقبای خود متمایز کرده است. روحیه کارآفرینی در تمامی زمینه های شرکت منعکس شده است. در طول تاریخ DF Electric تمام بخش های مورد نیاز برای حفظ تعهدات خود را به خوبی مدیریت کرده است که این بخش ها عبارتند از صادرات، کیفیت، بازاریابی و ...

"> شرکت df- فروشگاه اتوماسیون 24

 نمایشگاه بین المللی دبی- امارات متحده عربی
 
"> 

     
محصولات برگزیده
+ نمایش محصولات بیشتر