|
|
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
|
لیست استعلام ( 0 )
آخرین اخبار
آخرین مقالات
معرفی شرکت Testo
شنبه، 09 دی، 1396
معرفی شرکت Pepperl + Fuchs
چهارشنبه، 12 مهر، 1396
معرفی شرکت Sick
سه شنبه، 11 مهر، 1396
اندازه گیری مقاومت الکترود زمین (بخش دوم)
شنبه، 01 مهر، 1396
معرفی شرکت Han Seung
سه شنبه، 31 مرداد، 1396
آرشیو مقالات ...

معرفی شرکت PEPPERL+FUCHS

PEPPERL+FUCHS
Walter Pepperl و Ludwig Fuchs در سال 1945 یک کارگاه رادیویی کوچک در Manhheim، آلمان، بر اساس اصول خلاقیت، پیش بینی کارآفرینی و اعتماد به نفس خود تاسیس کردند. تجربه آنها به ایده های جدید تبدیل شد و آنها همچنان از محصولات در حال توسعه برای مشتریان استفاده می کردند. نتیجه نهایی اختراع سوئیچ مجاورت بود. این نوآوری نقطه شروع داستان موفقیت شرکت بود.

امروزه Pepperl + Fuchs توسط مشتریان در سراسر جهان به عنوان پیشگام و نوآور در حفاظت از انفجار و تکنولوژی سنسور شناخته شده است. تمرکز اصلی این شرکت همیشه بر روی نیازهای فردی و خواسته های بازار بوده است و راه های خاصی را در پیش گرفته که آنها را در فرایندهای خود ادغام می کند.


معرفی شرکت پپرفوکس


1945 تکنسین رادیو Walter Pepperl و بانکدار Ludwig Fuchs در ماه نوامبر یک فروشگاه تعمیر رادیویی را در Manhheim Sandhofen یافتند. خیلی زود شروع به تولید ترانسفورماتور کردند. در سال های بعد، Pepperl + Fuchs تبدیل به یک منبع اصلی برای تولید صنایع مستقر در Manhheim می شود.

1955 کارگاه رادیویی از بین رفت و شرکت با 40 کارمند به یک ساختمان جدید منتقل شد.

1959 تولیداولین سوئیچ مجاورت توسعه یافته است.معرفی شرکت پپرفوکس

1964 اولین مشارکت در یک نمایشگاه صنعتی مهم Achema در فرانکفورت انجام شد.

1968 اولین نمایشگاه HMI در هانوفر برگذار شد.

1971 ساختمان جدید شرکت در Manhheim-Schnau، یک کارخانه مدرن با 10،000 مترمربع راه اندازی شد.

1973 در انگلستان اولین سازمان فروش خارجی تاسیس شد که از سال 1980 منجر به تشکیل واحدهای ویژه برای بازار انگلیسی در آنجا شد.

1976 شکل قانونی شرکت ازسهامی عام به شرکت خصوصی محدود تغییر می کند.
1979 در سنگاپور اولین شرکت وابسته غیر اروپایی با امکانات تولید به منظور دسترسی به بازار آسیا و همچنین حفظ رقابت در اروپا تاسیس شده است.

1988 شرکت به Michael Fuchs، پسر Ludwig Fuchs و Claus Michael ، داماد Walter Pepperl تحویل داده شد و فرم حقوقی شرکت به GmbH (شرکت خصوصی محدود) تغییر کرد.

1994 Pepperl + Fuchs Systems GmbH به Honeywell(شرکت آمریکایی) فروخته شد و بنابراین کنترل های بی ثبات باعث شد تا کسب و کار اصلی کنار گذاشته شود.

1996 Pepperl + Fuchs شرکت Hohner در Tuttlingen را به دست می آورد و از طیف وسیعی از محصولات با رمزگذارهای دوار استفاده می کند.

2000 محدوده محصولات شرکت گسترش یافت و موقعیت بازار با خرید Visolux GmbH در برلین (اجزای optoelectronic برای اتوماسیون)، Honeywell در آمریکا جهت تولید سنسورهای مجاورت Microswitch و photoswitches برای خدمت به بازار آمریکاو در نهایت Elcon Instruments در ایتالیا، یک جهت گیری استراتژیک جدید بخش اتوماسیون فرآیند را نشان داد.

2000 تولید در اندونزی شروع شد.

2008 Pepperl + Fuchs جشن "50 ساله سوئیچ " را برگذار کردند. در ماه مه سال 2008، 175 کارمند در ساختمان جدید و مدرن کار می کردند.


معرفی محیط داخلی شرکت پپرفوکس


2010 شرکت Pepperl + Fuchs مجموعه محصولات خود را در زمینه سنسورهای مجاورت و سنسورهای فوتوالکتریک را افزایش داد و در عین حال موقعیت خود را در بازار برای فن آوری سنسور اولتراسونیک برای اتوماسیون صنعتی تقویت کرد.

2017 امروز Pepperl + Fuchs تقریبا 5600 نفر در نقاط مختلف آلمان، ایالات متحده آمریکا، سنگاپور، مجارستان، هند، اندونزی، ویتنام و جمهوری چک کار می کنند. با بیش از 40 شرکت تابعه، این شرکت رهبر بازار در توسعه و ساخت سنسورهای الکترونیکی و قطعات برای بازار اتوماسیون جهانی است.

نمای بیرونی ساختمان شرکت پپرفوکس - فروشگاه اتوماسیون 24