|
|
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
|
لیست استعلام ( 0 )
آخرین اخبار
آخرین مقالات
معرفی شرکت Testo
شنبه، 09 دی، 1396
معرفی شرکت Pepperl + Fuchs
چهارشنبه، 12 مهر، 1396
معرفی شرکت Sick
سه شنبه، 11 مهر، 1396
اندازه گیری مقاومت الکترود زمین (بخش دوم)
شنبه، 01 مهر، 1396
معرفی شرکت Han Seung
سه شنبه، 31 مرداد، 1396
آرشیو مقالات ...

معرفی شرکت testo

testo

گستره شرکت Testo nv در جهان - فروشگاه اتوماسیون 24

فناوری پیشرفته برآمده از منطقه جنگل سیاه

بیش از 55 سال است که شرکت Testo در حوزه ابداع و طراحی روش های اندازه گیری در آلمان فعالیت می کند. به عنوان یک شرکت حرفه ای و پیشرو در فناوری اندازه گیری قابل حمل ، توانسته ایم نیازهای بیش از 650000 مشتری در سراسر جهان را با وسایل اندازه گیری خود در حوزه صنعت تبرید ، هواسازه ، فناوری اندازه گیری شرایط محیطی ، صنایع مختلف در آنالیز گازهای حاصل از احتراق ، در بخش بهداشت، سلامت و دارویی ، در حوزه پایش کیفیت هوا و کیفیت غذا و یا در زمینه اندازه گیری الکتریسیته ، دستگاه های اندازه گیری ابداع و تولید کرده ایم . محصولات ما برای حفظ مابع طبیعی ، زمان و حفاظت از محیط زیست و سلامت بشر طراحی و ساخته شده اند.

شرکت Testo - فروشگاه اینترنتی اتوماسیون 24

مرکز اصلی Testo در شهر لنزکریچ واقع در منطقه جنگل سیاه می باشد.

Testo سالیان زیادی است که به سرعت رو به توسعه و گسترش می باشد . اکنون Testo با حدود 30 شرکت تابعه و بیشت از 80 توزیع کننده در تمامی قاره ها حضور دارد. و در حدود 2500 محقق ، کارشناس توسعه و فروشنده با افتخار در سراسر جهان برای Testo فعالیت می کنند.

ابداعات Testo موتور حرکت شما به سمت جلو می باشد.

الزامات روش های صحیح اندازه گیری به طور افزاینده ای در حال پیچیدگی و گسترش می باشد. و این دلیلی است که ما خود را موظف به شناسایی نیازهای مشتریان می دانیم و در صدد رفع آنها با ابداعات و فناوری جدید بر آمده ایم. ما خود را در برابر رفع نیاز مشتریان مسئول می دانیم و به همین سبب است که برای دهه ها به عنوان پیشرو در بازار هستیم.

در صفحات بعد ما نتایج تحقیقات خود در زمینه ابزارهای اندازه گیری الکتریکی را به شما نشان خواهیم داد : ابزارهای اندازه گیری که باعث می شوند تا کارهای روزمره شما ایمن تر و کارآمد تر از گذشته شوند.

     
محصولات برگزیده
+ نمایش محصولات بیشتر