|
|
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
|
لیست استعلام ( 0 )
آخرین اخبار
آخرین مقالات
معرفی شرکت Testo
شنبه، 09 دی، 1396
معرفی شرکت Pepperl + Fuchs
چهارشنبه، 12 مهر، 1396
معرفی شرکت Sick
سه شنبه، 11 مهر، 1396
اندازه گیری مقاومت الکترود زمین (بخش دوم)
شنبه، 01 مهر، 1396
معرفی شرکت Han Seung
سه شنبه، 31 مرداد، 1396
آرشیو مقالات ...

"مترسک الکترونیکی"

متن خبر:

 

شرکت توزیع برق استان اصفهان به‌منظور ارتقای ایمنی کارکنان، موفق به تولید دستگاه مترسک الکترونیکی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)؛ با تولید دستگاهی با امواج فراصوت، موفق به دورکردن حیوانات وحشی و ارتقای ایمنی کارمندان در حین عملیات شدیم.

به گفته معاون بهره برداری شرکت توزیع برق استان اصفهان با اشاره به حوادث رخ داده و وجود خطرات متعدد در حین بازدید از شبکه و تاسیسات زیر بار در مناطق روستایی و خارج از محدوده شهرها برای برخی از همکاران، افزود: بر همین اساس مطالعاتی در خصوص کاهش این خطرات و ارتقای ایمنی پرسنل صورت گرفت و در نهایت با همکاری یکی از شرکت‌های دانش بنیان استان، دستگاهی با قابلیت اطمینان بسیار بالاتر از دستگاه‌های نمونه خارجی طراحی و ساخته شد.

"محمد حسین استیکی" با بیان اینکه تست‌های میدانی این تجهیز موفقیت‌آمیز بوده است، اظهار کرد: مکانیزم این دستگاه به نحوی است که با تولید امواج اولتراسونیک (امواج الکترومکانیکی)، باعث ترک محل و دوری حیوانات شده و به فرد فرصتی کوتاه برای دور شدن از محل می‌دهد.

معاون بهره‌برداری شرکت توزیع برق استان اصفهان هدف از این پروژه را افزایش ایمنی همکاران، جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به حیوانات با توجه به ترس از مواجهه افراد با آنها و در راستای حفظ محیط زیست عنوان کرد.

استکی خاطرنشان کرد: به‌منظور بررسی تأثیر این دستگاه روی شخص استفاده کننده، استانداردهای معتبر مرتبط با امواج فراصوت بررسی و مشخص شد امواج تولید شده توسط این دستگاه در محدوده بدون خطر(Safety)  قرار دارد.

 

آمار مربوط به این مطلب:
تعداد بازدید:60
نظرات
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
بازگشت