|
|
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
|
لیست استعلام ( 0 )
آخرین اخبار
آخرین مقالات
معرفی شرکت Testo
شنبه، 09 دی، 1396
معرفی شرکت Pepperl + Fuchs
چهارشنبه، 12 مهر، 1396
معرفی شرکت Sick
سه شنبه، 11 مهر، 1396
اندازه گیری مقاومت الکترود زمین (بخش دوم)
شنبه، 01 مهر، 1396
معرفی شرکت Han Seung
سه شنبه، 31 مرداد، 1396
آرشیو مقالات ...

نگرش فرا زمینی ،سیاستی جدید برای تسلط بر جهان

متن خبر:

در حال حاضر کشورهایی که دارای فناوریی فضایی هستند، فضا را به عنوان بستری غنی برای توسعه پایدار و سپر امنیت برای خود قلمداد می‌کنند. بنابراین با توجه به قابلیت های فضا در ابعاد و زمینه‌های مختلف دستیابی به فناوری فضایی و میزان بهره مندی از آن در تولید قدرت و ایجاد امنیت نقش مؤثری دارد.

هرچه توانمندی های بشری در فناوری فضایی افزایش یابد بر دامنه و گستره کارکردهای فضا نیز افزوده می‌شود، به طوری که امروزه این کاربردها شامل حوزه های اطلاعاتی، ارتباطاتی، مناسبات پولی و مالی دیجیتال، حوزه های مطالعاتی و پژوهشی، اقتصادی، اجتماعی، صنعتی، منابع طبیعی و مجازی، هواشناسی، پیش بینی، رصد و مقابله با بلایا و حوادث طبیعی، تصویربرداری، ناوبری، مخابرات، دیده بانی زمین، امنیتی، دفاعی و غیره را در بر می‌گیرد. کاربرد نظامی‌در فضا همواره در اولویت قدرت های بزرگ بوده است، به طوری که پروژه «پلاسما» که در زیرمجموعه سلاح های الکترومغناطیس فضایی قرار می‌گیرد و مسائل فراتر از جو را در بر دارد در حال پیگیری است.

در این پروژه وسیله ای به نام «شیوا» ساخته شده که در واقع یک خازن بزرگ است. این خازن ذخیره کننده مقدار زیادی انرژی الکتریکی است. این سلاح در زمان بسیار کمی‌در حدود ۱۰۰تا ۲۰۰میلیونیوم از ثانیه انرژی معادل کل تولید برق ایالات متحده آمریکا را آزاد می‌کند. از این رو هنگامی‌که الکترون ها از مدار خود جابه جا شوند مخلوطی از گازها به وجود می‌آید که هزاران درجه گرما دارند و بالقوه یک سلاح خطرناک به شمار می‌آید.

سلاح الکترومغناطیسی می‌تواند همراه با هسته یونوسفر یک تقویت کننده و یک پخش کننده سیگنال استفاده شود، در واقع یونوسفر منعکس کننده سیگنال است و دستکاری در آن باعث تقویت سیگنال تا صد هزار بار شدیدتر می‌شود و از این طریق سیگنال ها در سطح وسیعی از سیاره زمین منتشر می‌شوند. این روش در سیستم هارپ نیز کاربرد دارد. آشکار است که سیستم هارپ بر اساس فناوری جنگ ستارگان در زمین فعالیت می‌کند.

دستگاه ضد ماهواره که با آن ارسال الکترون در فضا و محاط کردن ماهواره با آن برای حمله و دفاع مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند ارتباط دشمن را قطع کرده و ارتباط خود را حفظ کند. از طرفی دیگر هارپ می‌تواند رعد و برق و حتی شفق خورشیدی به وجود آورد. همچنین می‌تواند رنگ و طرح و هر تصویر دلخواه را در آسمان ایجاد کند. پروژه پرتو آبی که تکنولوژی برای ایجاد تصاویر مجازی، صداهای مختلف، ایجاد فرکانس ها و امواج مرگبار و زلزله مصنوعی است و توسط سازمان فضایی ناسا از لحاظ مالی تأمین می‌شود در زیر مجموعه طرح پژوهشی هارپ قرار می‌گیرند. البته پژوهش های غیر رسمی‌از تأثیر این تکنولوژی بر کنترل ذهن انسان ها نیز حکایت دارد.

از این رو ماورای زمین به عرصه رقابت بین قدرت هایی تبدیل شده که از تکنولوژی و علم برتر در زمینه به کارگیری از منابع انرژی موجود جو زمین در جهت اهداف مختلف استفاده می‌کنند. بنابراین متخصصین سازنده، کنترل کننده و پردازش کننده ماهواره ها به رهبران فرازمینی تبدیل شدند که توانایی و علم کنترل رفتار و احوالات بشر را دارند. انسان امروزی محصور، مجبور و وابسته به استفاده از تکنولوژی‌هایی است که در فراسوی زمین قرار گرفته اند و این ضعف برای صاحبان فضا در ایجاد پدیده های غیر انسانی و نامحسوسی که منجر به رسیدن به اهداف مورد نظرشان باشد، مورد توجه است. از جمله این موارد می‌توان به فرضیه وجود حیات انسانی در سیارات دیگر اشاره کرد که چند سالی است در طیف مشخص از پژوهشگران در حال معرفی است.

این گروه از محققین که می‌توان از «زکریا ستچین» با کتاب «سیاره دوازدهم»، «دیوید آیک» با کتاب «بچه های ماتریس»، کشیش «سالوادور فریکسدو» با کتاب های «مزرعه انسان» و «تهدید بیگانه»، «رابرت تمپل» با کتاب «راز سیروس»، «اریک فون دانیکن» با کتاب «ارابه خدایان»، «چارلز برلیتز» با کتاب «مثلث برمودا»، «کارل ساگان» با کتاب «پیام آرسیبو»، «کلود وریلهون» با کتاب «کتابی که حقیقت را می‌گوید»، «چارلز لثبریج» با کتاب «افسانه پسران خدا»، «جوزف بلومریچ» با کتاب «سفینه فضایی حزقیال» و«فیلیپ هوارد» «لاوکرافت» وبرخی دیگر از نظریه پردازان هوش فرازمینی ادعا کرده‌اند که موجوداتی هوشمند مشابه انسان اما با تکنولوژی بسیار پیشرفته (۱۵هزار سال جلوتر از انسان) در کائنات وجود دارند که حیات زمینی را کنترل می‌کنند (!)و تمامی‌جریانات علمی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و از همه مهم تر عقیدتی تحت سیطره آنها قرار دارند(!) طبق نظریات آنها انسان ها محصول و مخلوق آزمایشات ژنتیکی این موجودات هوشمند هستند، از این رو انسان ها نیازمند کمک هوش فرازمینی برای رسیدن به یک زندگی متعالی هستند.(!)

تمامی‌این فرایندها باعث شکل گیری گفتمان جدید تحت عنوان «اِگزوپلیتیک» ExtraterrestrialPolitics(Exopolitics) یا «سیاست فرازمینی» در نظریات نخبگان سیاسی جهان شده است. اگزوپلیتیک معتقد به مداخله یا تصمیم گیری هوش فرازمینی در امور داخلی دولت ها و در نهایت کل سیاره زمین است. این واژه ابتدا توسط شخصی به نام «آلفرد وبر»به کار گرفته شد. این شخص در کتابی تحت عنوان اگزوپلیتیک معتقد است که راهکارها و سیاست ارائه شده توسط «هوش فرازمینی بین سیاره ای» فرمت جدیدی از رابطه بین قانون، حکومت و سیاست برای یک زندگی متعالی روی کره زمین ارائه می‌دهد که در نهایت باعث کاهش درد و رنج بشریت است.

در این راستا پروژه «راز فضایی برنامه اتحاد» که به طور جالبی هدف کنترل و نظارت و هدایت دولت ها به منظور یکسان سازی عقاید، اقتصاد، مذهب و سیاست در جهان را به عهده دارد، در حال پیگیری است. اما نتیجه ای که از خواندن نظریات آلفرد وبر به دست می‌آید چیزی جز مرور سیاست های آلمان نازی در زمان روی کار آمدن هیتلر و پس از آن اجرای برنامه های مخفی نظامی‌ فضایی توسط کمپانی زیمنس، در قاره ممنوعه قطب جنوب برای آزمایش فناوری های پیشرفته مخفیانه فضایی نبوده است و القای این مطلب که کلیه فناوری های فضایی و حتی اجرای سیاست های عمومی‌برای برپایی صلح و آرامش برای تمامی‌ابناء بشر، توسط هوش فرازمینی دیکته می‌شود.

در این رابطه «ژان کلود یونکر» رئیس سابق کمیسیون اروپا در پارلمان اروپا اذعان می‌کند که با «رهبران سیارات دیگرـ رهبران فرازمینی» در مورد عواقب خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، ملاقات و گفتگو داشته است.

سخن یونکر این را می‌رساند که رهبران جهانی با فرازمینی ها در ارتباط هستند، گروهی که از نزدیک وقایع جهانی زمین را تحت نظر داشته و با توجه به آن تاثیرات ژئوپلیتیکی یا دقیق تر اگزوپلیتیکی آن را ارزیابی می‌کنند. بی شک گفتمان اگزوپلیتیک سلاح جدیدی برای سلطه جویی کمپانی های صنعتی ـ فضایی که در راس آنها قدرت های مؤثر جهانی حضور دارند در جهت ایجاد استثمار و برده داری نوین از انسان بدون جنگ و خون ریزی خواهد بود تا سیاست ها و نظرات خود را در ابعاد مختلف سیاست، مذهب، فرهنگ، اقتصاد، آنچنان که مایل هستند در سطح جهان تعمیم و گسترش دهند.

 

آمار مربوط به این مطلب:
تعداد بازدید:39
نظرات
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
بازگشت