|
|
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
|
لیست استعلام ( 0 )
آخرین اخبار
آخرین مقالات
معرفی شرکت Testo
شنبه، 09 دی، 1396
معرفی شرکت Pepperl + Fuchs
چهارشنبه، 12 مهر، 1396
معرفی شرکت Sick
سه شنبه، 11 مهر، 1396
اندازه گیری مقاومت الکترود زمین (بخش دوم)
شنبه، 01 مهر، 1396
معرفی شرکت Han Seung
سه شنبه، 31 مرداد، 1396
آرشیو مقالات ...

درباره ما

با توجه به رشد چشمگیر و روز افزون تکنولوژی وسایل ارتباط جمعی همانند : تلفن ، فکس، پست الکترونیک و اینترنت ، اقبال عمومی برای استفاده از سرویس های نوین که بر بستر اینترنت قابلیت اجرا دارند افزایش یافته و خرید و فروش ها از شکل سنتی خود و داد و ستد در محلی به نام بازار به بستر گسترده اینترنت کشیده شده است.

در فضای بازار مجازی اینترنتی مشتریان از هر نقطه از جهان می توانند محصولات موردن نیاز خود را در کمترین زمان و صرف کمترین هزینه جستجو و فراهم کنند. از این رو بنگاه های اقتصادی که هنوز در روش های سنتی عرضه و تقاضا در حال فعالیت می باشند کم کم رو به زوال گذاشته و از بین می روند. ما نیز برای رشد و تعالی سازمان خود اهدافی در نظر گرفته ایم یکی از آن اهداف ارائه محصولات خود در فضای بازار مجازی و بدون محدودیت در بستر اینترنت با کمترین هزینه برای مشتریان است.

تیم مدیریت فروشگاه اتوماسیون 24  در نظر دارد در محدوده ارائه قطعات برق صنعتی و ابزار دقیق فعالیت خود را به صورت گسترده در کنار ارائه تجاربی که بالغ بر چهار دهه در بازار کار داشته است برای هم میهنان عزیز ارائه دارد.مشتریان و بازدیدکنندگان عزیز میتوانند برای خرید و یا کسب اطلاعات در زمینه های فوق در سایت ثبت نام کرده و با ارسال نقطه نظرات خود و ایجاد بحث و تبادل نظر به بالا بردن سطح کیفی علم خود و دیگر همکاران خود در این زمینه کمک شایانی کنند.

تیم مدیریتی سایت اتوماسیون 24 بعد از بررسی های اولیه و نتیجه گیری نهایی خود از ابتدای اسفند ماه 1393 با خرید و راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود قدمی رو به جلو برای نیل به اهداف خود برداشته و امیدوار است در این راه پر پیچ و خم سربلند بیرون آید.
مزیت هایی که ما برای کار خود در نظر گرفته ایم عبارتند از :
1- آمادگی ارائه خدمات فروشگاه اتوماسیون 24 در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز
2- قابلیت دسترسی آسان از تمام نقاط ایران و بدون محدودیت
3- توقف زمان در هنگام خرید به جهت بررسی های اولیه از محصولات و انتخاب کاربردی ترین و بهترین محصول
4- عدم محدودیت پاسخگویی به مشتریان و وجود نداشتن صف های انتظار طولانی برای محاسبه قیمت و پرداخت هزینه های خرید
5- فراهم کردن بیشترین حق انتخاب برای مشتریان به دلیل عدم وجود فضای محدود
6- فراهم نمودن بستر تبلیغاتی برای معرفی همکاران و اساتید اهل فن در زمینه های مختلف و مرتبط
7- کاهش هزینه های اولیه انبارداری و نگهداری کالا و ... که باعث کاهش قیمت نهایی محصول می گردد.
8- تحویل آسان کالا درب منزل ، با رعایت و پیش بینی های حمل کالا و همچنین بیمه بودن کالا
9- عدم حضور مشتریان و هموطنان عزیز در ترافیک و رفت و آمد های غیر ضروری برای خرید کالا
10- ...


تیم مدیریت سایت اتوماسیون 24 با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف ادوات برق صنعتی و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را فراهم آورد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های تیم مدیریت سایت اتوماسیون24 محسوب می‌شود. تیم مدیریت اتوماسیون 24 با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

مرکز امور مشتریان سایت اتوماسیون 24 به منظور ارایه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش در استان قم افتتاح شده است و مشتریان می‏‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند ارجاع برای تعمیر، تعویض کالا و یا باز‏ پس ‏دهی سفارش‏ به این مرکز مراجعه کنند.لازم به ذکر است که سایت اتوماسیون 24 در حال حاضر در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در استان قم نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.

     
ادامه