|
|
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
|
لیست استعلام ( 0 )
مشخصات کلی مشخصات فنی توضیحات محصول نظرات کاربران ویدیو های این محصول
ماژول کنترل پیامکی و تک زنگ LG2212

ماژول کنترل پیامکی و تک زنگ LG2212

بازگشت
|
|
استعلام
وضعیت : استعلام
لیست استعلام
افزودن به لیست مقایسه
چرا استعلام : همکار گرامی : به دلیل وجود درخواست های متعدد برای این محصول ( قطعه) و احتمال اتمام موجودی در لحظه خرید ، گزینه استعلام برای آن فعال شده است.با کلیک بر روی استعلام در سریعترین زمان وضعیت و قیمت محصول در منوی کاربری شما قابل رویت میباشد.
مشخصات محصول
مشخصات
ریموت کنترل
نوع قطعه: ریموت کنترلر
نوع ریموت کنترلر: پیامک و تک زنگ
تعداد ورودی ریموت کنترلر: 2 ورودی
تعداد خروجی ریموت کنترلر: 2 خروجی
سنسور دما:
تایمر ( رله خروجی ):
ولتاژ تغذیه: 24 ولت DC
توان رله خروجی: 220 ولت / 7 آمپر
کشور سازنده: ایران
کد تجاری محصول: LG2212
توضیحات محصول
ماژول کنترل پیامکی و تک زنگ LG2212 :

دستگاه کنترل از طریق پیامک و تک زنگ LG2212 که دارای تعداد 2 ورودی و 2 خروجی می باشد این امکان را به شما می دهد تا از مسافت های دور و حتی شهر های دیگر تعدادی وسیله  برقی متصل به این دستگاه را از طریق ارسال پیامک و یا تک زنگ بصورت دلخواه و در زمان های مختلف مدیریت کرده و از نحوه کار آنها مطلع شوید. 

ماژول های کنترلر :
دستگاه کنترل از راه دور وسایل برقی که دارای تعدادی ورودی و خروجی می باشد این امکان را به شما می دهد تا از مسافت های دور و حتی شهر های دیگر تعدادی وسیله را به دلخواه و در زمان های مختلف مدیریت کرده و از نحوه کار آنها مطلع شوید. این دستگاه ها در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شود که بنا به احتیاج مشتریان گرامی دارای  تعداد ورودی و خروجی های متفاوتی می باشد و برای کنترل آنها نیز روش های مختلفی استفاده می شود.

نوع ورودی های دستگاه کنترلر شامل :
ورودی منفی
ورودی مثبت
سنسور دما

تعداد ورودی های دستگاه های کنترلر :
بنا به اقتضای هر دستگاه و نیاز مشتریان در مدل های مختلف این ورودی ها تغییر خواهد کرد و بین 2 یا 4 ورودی متفاوت خواهد بود که در بعضی از دستگاه ها نیز سنسور دما نیز اضافه خواهد شد

تعداد خروجی های دستگاه های کنترلر :
بنا به نیاز مشتریان  و واحد های صنعتی و برآوردی که تا به حال انجام شده این دستگاه ها بصورت رله های خروجی با تعداد 2 ، 4 ، 8 ، 12 و 16  طراحی شده است که در زمان استفاده از برق 220 ولت ماکزیمم تا 7 آمپر خواهد بود.

نحوه کنترل دستگاه های کنترلر :
دستگاه های طراحی شده توسط شرکت از طریق : پیامک ، تک زنگ ، ریموت و وای فای که هر روش برنامه و یا دستورات خاص خود را دارد ، مدیریت شده و شما می توانید از امکانات آن استفاده نمایید

نظرات کاربران
نوشتن نظر
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است