|
|
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
|
لیست استعلام ( 0 )
مشخصات کلی مشخصات فنی توضیحات محصول نظرات کاربران ویدیو های این محصول
پرده نوری آتونیکس BWC40-10H

پرده نوری آتونیکس BWC40-10H[BWC40-10H]

بازگشت
|
|
استعلام
وضعیت : استعلام
لیست استعلام
افزودن به لیست مقایسه
چرا استعلام : همکار گرامی : به دلیل وجود درخواست های متعدد برای این محصول ( قطعه) و احتمال اتمام موجودی در لحظه خرید ، گزینه استعلام برای آن فعال شده است.با کلیک بر روی استعلام در سریعترین زمان وضعیت و قیمت محصول در منوی کاربری شما قابل رویت میباشد.
مشخصات محصول
مشخصات
سنسور نوری
نوع سنسور: پرده نوری
شکل: مربعی
برد دید: 7m
نوع عملکرد: دو طرفه
نحوه اتصال: N.O
نوع خروجی: NPN
ولتاژ تغذیه: تغذیه سنسور DC
وضعیت عملکرد: Light on
میزان IP: IP 65
شرکت سازنده: آتونیکس
کشور سازنده: کره جنوبی
کد تجاری محصول: Autonics Area Sensor BWC40-10H
توضیحات محصول

پرده نوری پرده نوری آتونیکس BWC40-10H :

برای محافظت از اجسام قیمتی و همچنین به منظور جلوگیری از دسترسی به نقاط خطرناک و مخاطره آمیز در کارخانه ها از light curtains یا پرده نوری استفاده می شود. این سنسورهای کاربردی ، بهترین و مقرون به صرفه ترین روش برای استفاده در کاربردهای یاد شده است. پرده نوری عمدتاً در دو نوع 4 و نوع 2 در دسترس است. پرده های نوری استانداردهای مختلفی دارند و می توانند در انواع مختلف کوچک و جمع و جور تا انواع قوی و مقاوم در برابر شرایط محیطی سخت را شامل می شوند و کاربردهای فراوانی در زمینه ی ایمنی دارند. پرده نوری تیپ 4 برای محافظت از انسان ها در برابر آسیب و همچنین محافظت از ماشین ها در برابر خرابی ها بکار می رود. در این نوع از پرده نوری میزان دقت بالا بوده و کنترل انجام شده بسیار قابل اتکاست.

پرده نوری تیپ 2 راه حل هایی مقرون به صرفه ای را برای کاربران ارائه می دهد و در مواردی که در صورت وقوع خطر مصدومیت جزیی حاصل می شود، بکار می رود.

پرده نوری از خانواده ی سنسورها بوده و کاربردهای فراوانی در صنعت دارند. برخی از کاربردهای این سنسورها عبارت انداز محافظت از اجسام قیمتی، حفظ جان گارگران و ...

پرده های نوری از مجموعه سنسورها(beam ها) تشکیل شده اند که با توجه به نوع کارایی و عملکردی که بر عهده دارند، ویژگی های متفاوتی دارند. تعداد پرتوها، فاصله پرتوها و بصورت کلی ارتفاع پرده های نوری از جمله پارامترهای متفاوت این سنسورها است.

در یک دسته بندی کلی می توان انواع پرده های نوری را بصورت زیر تقسیم بندی نمود:

Finger protection:

در این نوع از پرده های نوری تعداد بیم ها زیاد بوده و فاصله ی میان بیم ها بسیار اندک می باشد. این تیپ از پرده های نوری در موارد بسیار حساس کاربرد دارند. به دلیل تعداد بیم بالا و همچنین فاصله اندک بیم ها این نوع از پرده های نوری قابلیت تشخیص اجسام بسیار کوچک در حد انگشت دست انسان را دارند.

Hand protection:

در این نوع از پرده های نوری تعداد بیم ها کمتر و فاصله بیم ها بیشتر از مورد قبلی می باشد. اما با این وجود این نوع از پرده های نوری نیز از دقت و رزولوشن قابل قبولی برخوردار هستند.

Access Control Barriers:

این نوع پرده های نوری دارای سه تا 6 پرتو بوده و عموماً فاصله پرتوها 300، 400، 500، میلی متر است از این نوع پرده های نوری برای محافظت انسان ها از خطرهای احتمالی استفاده می گردد.

مواردی را که در خرید پرده نوری باید دانست عبارت اند از:

1-تعداد پرتوها

2-فاصله میان پرتوها

3-محل استفاده ی سنسور

4-ولتاژ پرده نوری

5-ارتفاع پرده نوری

6-نوع خروجی سنسور

پرده نوری - فروشگاه اتوماسیون 24 www.automation24.irابعاد پرده نوری آتونیکس BWC40-10H

پرده نوری آتونیکس BWC40-10H - فروشگاه اتوماسیون 24

نظرات کاربران
نوشتن نظر
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.