|
|
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
|
لیست استعلام ( 0 )
مشخصات کلی مشخصات فنی توضیحات محصول نظرات کاربران ویدیو های این محصول
دمباریک ویها

دمباریک ویها

بازگشت
|
|
استعلام
وضعیت : استعلام
نظرات موجود:1
لیست استعلام
افزودن به لیست مقایسه
چرا استعلام : همکار گرامی : به دلیل وجود درخواست های متعدد برای این محصول ( قطعه) و احتمال اتمام موجودی در لحظه خرید ، گزینه استعلام برای آن فعال شده است.با کلیک بر روی استعلام در سریعترین زمان وضعیت و قیمت محصول در منوی کاربری شما قابل رویت میباشد.
محصولات مشابه
مشخصات محصول
مشخصات
ابزار کار
نوع ابزار: انبردست
شرکت سازنده: ویها
کشور سازنده: آلمان
توضیحات محصول

دم باریک:

دم باریک وسیله ای است شبیه به انبردست که نوکش بلند و باریک است و برای نگه داشتن و بریدن استفاده می شود. این وسیله بیشتر توسط برق کارها استفاده می شود و در دیگر مشاغل نیز از آن برای بریدن و قطع کردن سیم و خم کاری ظریف استفاده می کنند. این وسیله بسیار عالی و محکم نگه می دارد و به خاطر سرباریکش در محیط های کوچک و محیط های شلوغ الکتریکی بسیار سودمند است. در مکان هایی که لبه های تیز و برنده وجود دارد استفاده از این وسیله باعث آسودگی خاطر می شود. شکل بلند آن باعث می شود در مکان ها و حفره هایی که سیم ها(یا دیگر چیزها) در عمق آن هستند و دسترسی به آنها با دست یا سایر وسایل ممکن نیست، دم باریک ها سودمند باشند.

دم گرد و دم کج از انواع دم باریک هستند. دم گرد دارای نوک دایره ای شکل است و برای فرم دادن سیم ها و بیرون کشیدن خارهای دایره ای استفاده می شود. دم کج، دم باریکی است که نوکش خم شده و در انواع مختلفی ساخته می شود و معمولاً برای قرار دادن یا خارج نمودن خارهای دایره ای در جاهایی که نمی توان از دم باریک استفاده کرد از آن استفاده می شود.

دم باریک - فروشگاه اتوماسیون 24 www.automation24.ir

نظرات کاربران
نوشتن نظر
توسط حمدان خالقی سه شنبه، 07 دی، 1395
خیلی کاربردی و مناسب جاهاییه که به سختی بهش دسترسی پیدا میشه کرد
امتیاز کاربر:
[5 از 5 امتیاز]
نمایش 1 تا 1 (از 1 نظر)
تعداد نمایش:
1
برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.