|
|
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
|
لیست استعلام ( 0 )
مشخصات کلی مشخصات فنی توضیحات محصول نظرات کاربران ویدیو های این محصول
میکرو سوئیچ کیتاشی KMB-BMS05

میکرو سوئیچ کیتاشی KMB-BMS05[KMB-BMS05]

بازگشت
|
|
استعلام
وضعیت : استعلام
لیست استعلام
افزودن به لیست مقایسه
چرا استعلام : همکار گرامی : به دلیل وجود درخواست های متعدد برای این محصول ( قطعه) و احتمال اتمام موجودی در لحظه خرید ، گزینه استعلام برای آن فعال شده است.با کلیک بر روی استعلام در سریعترین زمان وضعیت و قیمت محصول در منوی کاربری شما قابل رویت میباشد.
مشخصات محصول
مشخصات
سوئیچ
نوع قطعه: میکرو سوئیچ
شرکت سازنده: کیتاشی
کشور سازنده: چین
توضیحات محصول

میکروسوئیچ ها:میکروسوئیچ - فروشگاه اتوماسیون 24 www.automation24.ir

میکروسوئیچ گونه ای از کلید است که با فشار فیزیکی بسیار کوچکی تحریک می­شود. وجه تمایز اصلی میکروسوئیچ از دیگر ابزارهای کلیدزنی این است که در میکروسوئیچ جابجایی کوچک محرک که بر دکمه­ ی میکروسوئیچ اعمال می­شود، باعث جابجایی به نسبت زیاد کنتاکت های الکتریکی میکروسوئیچ خواهد شد که سرعت زیادی دارد.

موارد استفاده میکروسوئیچ بسیار فراوان می­باشد که از جمله در کلیدهای تشخیص طبقه و ایمنی در آسانسورها، روشن و خاموش شدن لامپ ها، موتور ها و غیره ... را میتوان نام برد.

میکروسوئیچ­ها معمولاً دارای سه پایه که یکی از آنها به عنوان COM و پایه دیگر به عنوان NO و پایه سوم به عنوان NC میباشد. در حالت عادی پایه­ی COM به پایه­ NC متصل میباشد و در صورت عملکرد میکروسوئیچ، تیغه­ ی COM به تیغه ­ی NO متصل میشود و از پایه NC جدا میگردد.

میکروسوئیچ ها در اشکال مختلف ساخته میشوند. هر کدام از میکروسوئیچ ­ها، در جای خاصی کاربرد دارند. برای مثال میکروسویچ ­های فشاری برای باز و بسته شدن درب­ و یا میکروسوئیچ­ های اهرمی برای استپ شدن آسانسور مورد استفاده قرار می­گیرند.

یکی از تفاوت های میکروسوئیچ با کلیدهای فشاری این است که میکروسوئیچ زمانی که اهرم آن فشار داده شود کنتاکتهای خود را سوئیچ میکند و هر وقت که اهرم آن آزاد شود، تیغه ها به حالت اول خود بر میگردند.

نکاتی که در خرید میکروسوئیچ باید به آن توجه کرد عبارت است از:

  1. شکل ظاهری میکروسوئیچ (هرمیکروسوئیچ متناسب با فضای خاص مورد استفاده قرار میگیرد)
  2. جریان مجاز برای کنتاکت های میکروسوئیچ
  3. تعداد تیغه های باز و بسته
  4. قابل تنظیم بودن اهرم آنها

انواع میکروسویچ - فروشگاه اتوماسیون 24 www.automation24.ir

نظرات کاربران
نوشتن نظر
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است